Spotkanie autorskie z pisarką Panią Moniką Sawicką

W piątek 17 marca 2017 roku dzieci z przedszkola w Krasnosielcu wzięły udział w autorskim spotkaniu zorganizowanym przez Publiczną Bibliotekę w Krasnosielcu. Gościem była autorka książek dla dzieci i dorosłych Pani Monika Sawicka, która opowiedziała jak powstają książki i skąd czerpie pomysły. Dzieci poznały książkę „O Kajtku Szczęściarzu”, której bohaterem jest mały piesek Kajtek znaleziony w autobusie przez strażaka. Podczas wizyty Pani Monika ogłosiła konkurs plastyczny na najpiękniejszy rysunek Kajtka Szczęściarza. Nagrodami w konkursie oczywiście będą książki z dedykacją. W bardzo przyjemnej atmosferze dzieci miały okazję zapoznać się z twórczością autorki. Po spotkaniu można było nabyć książki z dedykacją pisarki.

Katarzyna Radomska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »