Mąż zmarł, ale już mu lepiej…

Spektakl pt. „Mąż zmarł, ale już mu lepiej” w wykonaniu grupy teatralnej z Szelkowa mieszkańcy gminy Krasnosielc mogli obejrzeć 19 marca 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasnosielcu. Reżyserem sztuki była Henryka Brdękiewicz. Scenariusz napisała Izabela Degórska.

Amatorska grupa teatralna powstała w 2013 roku w Szelkowie przyjmując nazwę „Teatr Cioci Heni”. Teatr ten prężnie działa, wystawiając sztuki na bardzo wysokim poziomie. W 2016 roku spektakl pt. „Mąż zmarł, ale już mu lepiej” zajął pierwsze miejsce na Konkursie Teatrów Amatorskich w Pułtusku.

Sala widowiskowa naszego Gminnego Ośrodka Kultury podczas wystawianej sztuki wypełniona była przez widzów po brzegi…

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »