Zielony dzień w naszym przedszkolu

W ramach Nowości Edukacyjnych realizujemy cykl dni z wybranym dominującym kolorem pt. „Kolorowy zawrót głowy w świecie warzyw i owoców”. 21 marca 2017 r. w przedszkolu w Krasnosielcu odbyła się impreza przedszkolna pt. „Dzień Kiwi”. Tego dnia w przedszkolu zrobiło się bardzo zielono, oprócz ubranek, głowy dzieci zdobiły opaski z obrazkiem przedstawiającym kiwi. W trakcie zajęć przedszkolaki mogły zaobserwować jak wygląda owoc, jak pachnie oraz jak smakuje. Dowiedziały się również, że jego nazwa pochodzi od ptaka- nielota o tej samej nazwie. Właśnie tego dnia świętowaliśmy również Pierwszy Dzień Wiosny. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym korowodzie. Mamy nadzieję, że starania naszych przedszkolaków sprawią, że wiosna zawita do nas na dobre.

Katarzyna Radomska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »