My się węża nie boimy… czyli wizyta artystów cyrkowych w Amelinie

Cyrk kojarzy się nam z dużym, kolorowym namiotem, który pojawia się zazwyczaj w miastach. W małych miejscowościach, takich jak Amelin, możliwość obejrzenia przedstawienia cyrkowego należy do rzadkości. Jak się okazuje, nie jest to jednak niemożliwe, gdyż 27 marca br. do naszej szkoły zawitał CYRK SZOK.
Grupa artystów cyrkowych zaprezentowała naszym uczniom i przedszkolakom sztukę balansu, iluzję, pokaz hula – hoop. Dzieci były nie tylko widzami, ale również próbowały swych talentów cyrkowych, włączając się czynnie do zabawy. Spośród publiczności zostali wybrani ochotnicy, którzy pełni zapału, z różnym skutkiem, próbowali dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogólną radość. Szczególną sympatię publiczności zdobył clown. Jego popisy potrafiły rozbawić największych ponuraków, zarówno tych najmłodszych z przedszkola, jak i starszych uczniów. Sporo emocji wzbudziła też niepowtarzalna okazja dotknięcia węża. Stanowiło to dla uczestników nie lada atrakcję, tym bardziej, że możliwość taką miał każdy, kto okazał minimum odwagi.
Niesamowity aplauz naszych uczniów obok śmiechu i braw rozbrzmiewał przez godzinę w całej szkole. Dziękujemy za wspaniałą zabawę! Jesteśmy pod wrażeniem talentu i pasji artystów!

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »