Genialny Tomasz Bielawski

28 marca 2017 roku o godz. 20.05 w programie rozrywkowym „The Brain – genialny umysł” mieliśmy przyjemność oglądać jednego z mieszkańców naszej gminy – Pana Tomasza Bielawskiego. „The Brain – genialny umysł” to nowatorski program, który ukazuje siłę i zdolności ludzkiego mózgu. Bohaterami tego programu są zwykli ludzie: dorośli i dzieci o niezwykłych zdolnościach. Przed każdym z uczestników postawione jest inne zadanie.

Pan Tomasz miał za zadanie wskazać 3 różnice w pozornie takich samych obrazkach. W studiu telewizyjnym umieszczono 2 identyczne tablice składające się z 4 225 małych, kolorowych kwadratów. Pan Tomasz potrzebował tylko chwili aby zapamiętać obraz. Po czym, zasłonięto mu oczy, a znana aktorka, zasiadająca w jury – Anita Sokołowska zmieniła 3 kolory kwadracików. Po zdjęciu opaski uczestnik musiał wskazać 3 różnice. Zadanie to sprawdzało zdolności stereoskopii, co jak wyjaśnił sam bohater, polega na widzeniu przestrzennym. Pan Tomasz bezbłędnie wypełnił swoje zadanie, przez co podbił serca widzów. W efekcie czego został zwycięzcą 4 odcinka programu, otrzymując nagrodę finansową w kwocie 30 000 zł.

Tomasz Bielawski to mieszkaniec Nowego Sielca. Człowiek aktywista i działacz społeczny, Sołtys w swej miejscowości. Z zawodu doświadczony weterynarz. W domu kochający mąż i ojciec. Pasjonata i kolekcjoner aparatów stereoskopowych i wszystkiego, co jest związane ze stereofotografią – członek Polskiego Klubu Stereoskopowego. Fotograf 3D.

Panu Tomkowi serdecznie gratulujemy….

Występ Pana Tomasza można obejrzeć na stronie internetowej podanej poniżej:
http://www.ipla.tv/Rozrywka/1756-Programy-Rozrywkowe/5010265-The-Brain-Genialny-Umysl?gclid=CMj59LKF-9ICFUoz0wodlBsL4A

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »