Z wizytą w ośrodku zdrowia

We wtorek, 14 marca w ramach realizacji zajęć profilaktycznych – dbam o swoje zdrowie – przedszkolaki z Drążdżewa – Smerfy i Słoneczka udały się do pobliskiego ośrodka zdrowia. Tam dzięki uprzejmości pani Eli Kozłowskiej dowiedziały się jak wygląda praca pielęgniarki. Zobaczyły gabinet lekarski i gabinet zabiegowy. Pani pielęgniarka chętnie pokazała nam, jakie wykonuje czynności, gdy mama przyprowadza dziecko na bilans: mierzy i waży dziecko, bada mu wzrok i mierzy ciśnienie. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obserwowały czynności pielęgniarki i bardzo im się to podobało. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie. Dzieci na pewno na długo zapamiętają taką lekcje.

Wychowawca Magdalena Zuzelska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »