„Zamknięty rozdział”…

…to tytuł przedstawienia, w którym wzięli udział uczniowie naszego gimnazjum. 23 marca odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury Krasnosielcu dwa spektakle profilaktyczne dla dzieci i młodzieży naszych szkół.
Szkoła Podstawowa obejrzała godzinne przedstawienie pt. „ Kto, jak nie ja?”, a Publiczne Gimnazjum wspomniany „Zamknięty rozdział”. Obydwa dotyczyły podejmowania przez młodych ludzi zachowań ryzykownych, palenia papierosów, picia alkoholu i zażywania narkotyków.
Po przedstawieniach odbyły się krótkie podsumowania podejmowanych tematów dotyczące odpowiedzialności za siebie i za innych. Młodzież otrzymała również ulotki informacyjne: „Dopalacze? Nie bój się mówić” oraz „Co robić, jeśli zauważy się pijanego kierowcę?”
Organizatorem wydarzenia była koordynator GKRPA, pani Stanisława Gołaszewska, która zaprosiła do nas aktorów z krakowskiego Teatru „KURTYNA”. Dziękujemy!

Iwona Ziemska

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »