XIII Przegląd Pieśni Wielkopostnych

W niedzielę 2 kwietnia 2017 roku w kościele parafialnym w Amelinie odbył się XIII Przegląd Pieśni Wielkopostnych. Cała uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. o godz. 10.00, która odprawiona była w intencji uczestników Przeglądu Pieśni Wielkopostnych. Tegoroczna uroczystość odbywała się pod hasłem „Serce sercu” zgromadzając aż 368 uczestników.
W kategorii solistów wystąpiły 22 osoby, natomiast w kategorii zespołów i chórów zaprezentowało się 20 grup. Kilku uczestników prezentowało również swoje umiejętności gry na instrumentach muzycznych.
W ramach Przeglądu w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Amelinie odbyła się pokonkursowa wystawa prac plastycznych, wystawa prac twórców ludowych oraz degustacja potraw wielkopostnych przygotowanych przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich.

Zapraszamy do galerii

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013