XIII Przegląd Pieśni Wielkopostnych

W niedzielę 2 kwietnia 2017 roku w kościele parafialnym w Amelinie odbył się XIII Przegląd Pieśni Wielkopostnych. Cała uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. o godz. 10.00, która odprawiona była w intencji uczestników Przeglądu Pieśni Wielkopostnych. Tegoroczna uroczystość odbywała się pod hasłem „Serce sercu” zgromadzając aż 368 uczestników.
W kategorii solistów wystąpiły 22 osoby, natomiast w kategorii zespołów i chórów zaprezentowało się 20 grup. Kilku uczestników prezentowało również swoje umiejętności gry na instrumentach muzycznych.
W ramach Przeglądu w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Amelinie odbyła się pokonkursowa wystawa prac plastycznych, wystawa prac twórców ludowych oraz degustacja potraw wielkopostnych przygotowanych przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »