Wielkanocne warsztaty w przedszkolu w Drążdżewie

10 kwietnia 2017 r. do grupy ,, Słoneczka’’ zawitał zaproszony wcześniej gość. Była to jedna z naszych mam, pani Agnieszka Płuciennik. Zaprosiliśmy panią, aby przeprowadziła z przedszkolakami warsztaty wielkanocne. Zadaniem było przybliżenie dzieciom tradycji Świąt Wielkiej Nocy oraz rozwijanie sprawności manualnej w powiązaniu z twórczością artystyczną dziecka oraz kształcenie wyobraźni i kreatywności. Każde dziecko składało koszyczek z kolorowego papieru, sklejało i ozdabiało świątecznymi elementami-zajączkami, kurczakami, kwiatkami. Do środka wkładano kolorowe sianko oraz czekoladowe pisanki i zajączki. Był też słodki poczęstunek dla wszystkich artystów, którzy w tym dniu wspaniale pracowali, a ich koszyczki były kolorowe i estetycznie wykonane. Każdy z dumą zabierał swoją pracę do domu. Bardzo dziękujemy pani Agnieszce. Było nam bardzo miło panią gościć.

Wychowawca A. Mizerek

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »