Konik Forest

We wtorek, 25 kwietnia uczniów ze szkoły w Drążdżewie odwiedzili instruktorzy ze Stajni Margo z Nowego Sielca koło Krasnosielca wraz z konikiem polskim o imieniu FOREST. Dzieci z naszej szkoły miały okazję uczestniczyć w niecodziennych zajęciach. Oprócz przejażdżki na koniku pod czujną opieką instruktora, zapoznały się z sprzętem jeździeckim, z zasadami bezpieczeństwa oraz zachowania się w stajni. Mogły same nakarmić konika, pogłaskać go, poznały zasady pielęgnacji i chowu koni. Zajęcia były bardzo interesujące, wzbudziły ciekawość i zainteresowanie dzieci. Stajnia Margo oferuje jazdy konne dla początkujących oraz zaawansowanych, oprowadzanie dzieci na koniach, wyjazdy w teren, hipoterapię. Bardzo dziękujemy pani Małgosi za umożliwienie nam „pierwszego” kontaktu z jeździectwem. Mamy nadzieję, że przyczyni się on do rozwoju prawdziwej jeździeckiej pasji naszych uczniów w przyszłości.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »