Kolejne sukcesy uczniów z Amelina

W sobotni poranek dnia 22 kwietnia w szkole podstawowej nr 3 w Ostrołęce odbyły się międzypowiatowe zawody w drużynowym tenisie stołowym. Zawody rozegrano systemem pucharowym, a przegrywający jeden mecz odpadał z turnieju. Zarówno drużyna chłopców i dziewcząt spisała się doskonale. Nasze dziewczyny najpierw pokonały 3:2 zespół ze Starego Lubiela, następnie uległy późniejszym zwyciężczyniom zawodniczkom z Pościenia 1:3, a w meczu o brązowe medale okazały się lepsze dziewcząt z Krysiaków wygrywając 3:1. Chłopcy od początku byli uznawani za faworytów do końcowego triumfu, i nie zawiedli oczekiwań. W pierwszym meczu pokonali 3:0 zawodników ze szkoły podstawowej nr 1 w Ostrołęce, następnie nie dali szans uczniom z Wolkowy- wynik 3:1 a w finale bez straty seta uporali się ze starymi znajomymi z mistrzostw powiatowych z Różana.
Drużyny z podium zostały uhonorowane dyplomami, medalami i okazałymi pucharami.
Dwa pierwsze miejsca dają prawo do udziału w zawodach na szczeblu wojewódzkim, które odbędą się już w połowie maja! Trzymamy kciuki za Naszą męską drużynę!

Skład zespołu dziewcząt:
Łucja Klimkiewicz
Julia Mroczkowska
Oliwia Mroczkowska

Skład drużyny chłopców:
Piotr Perzanowski
Jakub Kowalczyk
Kacper Kowalczyk

Opiekun ekip: Tomasz Rogala

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »