Przedszkolacy z Krasnosielca na spektaklu „Rosnę” w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży

8 maja 2017 roku dzieci z naszego przedszkola pojechały na jednodniową wycieczkę do Teatru Lalki i Aktora w Łomży aby obejrzeć spektakl pt. „Rosnę”. Spektakl chce wzruszać
i zachwycić maluchy, pobudzić ich zmysły, wreszcie, na koniec, zachęcić do wspólnej zabawy. Zaprasza dzieci „do nieba”, między chmury, skąd mogą zajrzeć przez okno do mieszkania. Mamy obserwować co się dzieje, gdy pojawia się na świecie mały człowiek. Zwyczajne codzienne czynności nabierają magicznych barw i znaczeń. Wszyscy aktorzy po zakończonym spektaklu zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Ponadto dzieci miały okazję zobaczyć i dowiedzieć się jak powstają „Lalki” wykorzystywane do pracy w teatrze.

Katarzyna Radomska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »