Spotkanie grupy PaT, czyli Profilaktyka a Ty…

19.05.2017 r. grupa PaTPORT wraz z opiekunami pp. Iwoną Ziemską i Ewą Mamińską wybrała się na ognisko profilaktyczne do rezerwatu przyrody ZWIERZYNIEC. Zaprosiliśmy do nas grupę PaTPORT z Płoniaw, która przyjechała ze swoimi opiekunami: pp. Anną Pulkowską, Moniką Obłudką i Anną Jaworską.
Bardzo cieszyliśmy się na to spotkanie, chcieliśmy wspólnie spędzić czas, odpocząć oraz lepiej poznać się z kolegami i koleżankami z grupy z Płoniaw.
Na spotkanie zaprosiliśmy gościa, pana Tomasza Bielawskiego- lekarza weterynarii, z zamiłowania fotografa, pasjonata fotografii stroboskopowej, zwycięzcę programu „The Brain. Genialny umysł”.
Pan Tomasz opowiadał nam o sobie, o swoich pasjach i odkrytym niedawno zamiłowaniu do podróży. Zachęcał nas do podejmowania wyzwań i realizowania marzeń, mimo że czasem wydawać się nam mogą one nierealne.
Na nasze ognisko zawitali także policjanci z Posterunku Policji w Krasnosielcu: sierżant Marlena Kołodziejska i starszy sierżant Tomasz Konikiewicz. Przestrzegali nas przed używkami, mówili o konsekwencjach prawnych w przypadku łamania prawa przez młodzież w wieku do 16- tu lat i starszą, ale też bardzo fajnie się z nami bawili. Spore zainteresowanie uczniów wywołała informacja co zrobić, by zostać policjantem? Sierżant Marlena Kołodziejska odpowiadała na zadawane pytania i zachęcała do tego, by realizować swoje marzenia, również takie, jak praca w policji.
Ognisko nie mogło się tez obejść bez pieczenia kiełbasek i wspólnych zabaw. Tańczyliśmy belgijkę, trochę pośpiewaliśmy i w dobrych humorach rozjechaliśmy się do domów.
Bardzo dziękujemy grupie z Płoniaw, która wniosła wiele pozytywnej energii w nasze spotkanie, mamy nadzieję na kolejne wspólne przedsięwzięcia.

Iwona Ziemska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »