Powiatowy Festiwal Muzyki w Różanie

Dnia 21 maja 2017r. na stadionie miejskim w Różanie odbył się II Powiatowy Festiwal Muzyki. W kategorii szkoła podstawowa wzięło udział 12 uczestników, w tym 3 z naszej szkoły: Natalia Rawa z klasy III a (opiekun A. Chodkowska), Zuzanna Załęska i Oliwia Piórecka z kl. V a (opiekun N. Grabowska). W kategorii szkół gimnazjalnych wzięło udział 11 uczestników, w tym 3 z naszej szkoły: Julia Pochoda z kl. III b, Diana Grabowska z kl. II a i Karolina Ferenc z kl. III b. W kategorii open brały również udział absolwentki naszej szkoły: Żaneta Skwiot i Julia Żerańska. Szczególne osiągnięcia zdobyły: Oliwia Piórecka I miesce, Diana Grabowska wyróżnienie, Julia Żerańska III miejsce oraz Żaneta Skwiot wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

N. Grabowska

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »