Dobra zabawa w Warszawie

W dniu 7 czerwca 2017 r. uczniowie klasy I a z Publicznej Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Celem wycieczki nie było zwiedzanie lecz dobra zabawa. W interaktywnym kinie ,,Cinema Park” obejrzeli film ,,Królestwo zwierząt”. Seans odbywał się w sześciu salach:

  • w sali ruchu – dzieci siedziały w ruchomych fotelach, kołysały się, czuły powiew świeżej bryzy, co wzbudzało wiele emocji;

  • w sali interakcji dzieci musiały wykazać się wiadomościami o zwierzętach – w czasie interaktywnej gry dzieci odpowiadały na wiele pytań dotyczących zwierząt,
    a komputer wyłonił najlepszych graczy, którzy otrzymali dyplomy;

  • w sali muzyki – dzieci doskonale się bawiły; poznały sposób w jaki porozumiewają się zwierzęta, naśladowały ich głosy i poruszały się tak jak one.;

  • w sali wyobraźni – wspólnie z grupą przyjaciół wybrały się na wyprawę po amazońskiej dżungli;

  • w sali inspiracji obejrzały film o małych osieroconych orangutanach,

  • w sali 3D – poznały świat z lotu ptaka.

Dzieci bawiły się wspaniale. Następnie udały się do ,,Eldorado”- salonu zabaw. Zjadły obiad i zaczęła się świetna zabawa. Zjeżdżały, bawiły się w basenie z kulkami, skakały na trampolinach, jeździły rowerkami itp. W drodze powrotnej odwiedziły Pułtusk gdzie przeszły najdłuższym rynkiem w Europie, obejrzały zamek w stylu renesansowym, w którym mieści się obecnie hotel. Zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do stęsknionych rodziców.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »