Wycieczka do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie

19 czerwca 2017r. przedszkolaki z Przedszkola w Krasnosielcu pojechały na wycieczkę do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. Jest to teren Puszczy Piskiej. W parku przedszkolaki miały okazję spotkać się oko w oko z wilkiem, kozą, osiołkiem, dzikiem, puchaczem, bocianem, żurawiem i innymi gatunkami zwierząt. Większość zwierząt jest zaprzyjaźnionych z człowiekiem, dlatego dzieci miały okazję wejść na ich obszerne wybiegi.. Wielką frajdą dla dzieci było głaskanie i podziwianie zwierząt z bliska. Cały spacer po Parku Dzikich Zwierząt odbył się z przewodnikiem, który opowiadał nam o zwierzętach i ich potrzebach. Z wycieczki dzieci wróciły zmęczone ale szczęśliwe. Ten dzień pozostanie na długo w pamięci przedszkolaków.

Katarzyna Radomska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »