Warner Bros – u źródła

20 lipca 2017 roku w ramach Półkolonii Letnich dla dzieci organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury przeprowadzono konkurs pt. Warner Bros – u źródła. Był to konkurs rysunkowy, w którym zadaniem dzieci było narysowanie postaci bajkowych lub postaci pochodzących z rodziny Warnerów.

Konkurs poprzedziła opowieść o historii powstania wytwórni Warner Bros, o osobach które ją stworzyły ich tutejszym pochodzeniu oraz o bohaterach kreskówek wyprodukowanych przez wytwórnię braci Warner.

Dzieciaki w różnym wieku stworzyły wiele pięknych prac. Maluchy chętnie kolorowały postaci z bajek natomiast starsze dzieci same szkicowały postacie dorosłe. Każde dziecko otrzymało drobne upominki, a w każdej kategorii wiekowej wyłoniono i nagrodzono 3 prace.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »