Gminne zawody strażackie

10 września 2017 roku na Placu Targowym w Nowym Krasnosielcu odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Krasnosielc.

Celem zawodów była popularyzacja wśród społeczeństwa zagadnień z zakresu ochrony przeciwpożarowej, mobilizowanie do stałego doskonalenia umiejętności obsługi sprzętu pożarniczego, ocena stanu wyszkolenia strażaków, wyłonienie najlepszych drużyn oraz przygotowanie do startu w zawodach powiatowych, które odbędą się 17 września w Karniewie.
Chęć wzięcia udziału w turnieju wyraziło 10 jednostek. Rozegrano jedną konkurencję, którą było ćwiczenie bojowe.
Najszybszą jednostką okazała się OSP z Amelina, w składzie: Wacław Jan Kaczyński, Mariusz Morawski, Wojciech Kaszuba, Sebastian Zduniak, Damian Kowalczyk, Wojciech Kowalczyk, Przemysław Myślak, Rafał Kowalczyk, Zbigniew Górski.

Komisję sędziowską Rozkazem Nr 28/2017 z dnia 6 września 2017 r. powołał Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Makowie Maz.
Sędzią głównym był st. kpt. mgr Michał Kacprzycki.
Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:
I. OSP Amelin,
II. OSP Drążdżewo
III. OSP Pienice
IV. OSP Chłopia Łąka
V. OSP Grądy
VI. OSP Krasnosielc
VII. OSP Niesułowo
VIII. OSP Raki
IX. OSP Wólka Drążdżewska
X. OSP Wola Włościańska
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy startującym drużynom za udział w zawodach, a Jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych za stałą współpracę oraz gotowość bojową i pomoc mieszkańcom gminy.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »