Spotkanie ze strażakiem

O tym jak ciężka i niebezpieczna jest praca strażaka przekonali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Rakach podczas spotkania z panem Krzysztofem Tupaczem – absolwentem naszej szkoły. Pan Krzysztof jest zawodowym strażakiem w Powiatowej Komendzie Straży Pożarnej w Przasnyszu.
W niezwykle ciekawy sposób opowiadał o swojej pracy, o tym jak wygląda codzienna służba strażaka. Starsi uczniowie dowiedzieli się również jakie wykształcenie należy zdobyć, żeby zostać zawodowym strażakiem. Spotkanie ze strażakiem odbyło się w ramach szkolnego Tygodnia dla bezpieczeństwa.

Teresa Kaszuba

Zapraszamy do galerii

 

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »