Serdeczne życzenia i wyróżnienia dla nauczycieli

12 października 2017 roku z okazji Święta Edukacji Narodowej w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Krasnosielcu odbyło się spotkanie, na które Wójt Gminy Paweł Ruszczyński zaprosił dyrekcję szkół wraz z nauczycielami.

Gospodarz życzył wszystkim pedagogom satysfakcji w pracy z dziećmi i młodzieżą, efektywnej współpracy, dalszych sukcesów i osiągnięć zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Dziękował również za wszelki trud włożony w wychowanie naszych młodych obywateli.

Wójt Gminy podczas spotkania wręczył wyróżnienia najbardziej zasłużonym nauczycielom:

1. Wanda Krystyna Szewczak – Przedszkole w Krasnosielcu,

2. Beata Skoroda – Szkoła Podstawowa w Amelinie,

3. Elżbieta Szewczak – Szkoła Podstawowa w Drążdżewie,

4. Małgorzata Czarnecka – Szkoła Podstawowa w Krasnosielcu,

5. Justyna Zysk – Szkoła Podstawowa w Rakach.

 

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »