Nie ma mowy dziś o pechu – obchodzimy dzień uśmiechu!

13 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu w Krasnosielcu Dzień Uśmiechu. Z tej okazji dzieci z każdej grupy wzięły udział we wspólnych zabawach z uśmiechem. Na dzieci czekało w tym dniu wiele zabaw, do których „biletem wstępu” był uśmiech od ucha do ucha. Na początek wysłuchały wiersza K. Dworackiej „Kiedy uśmiech mam”, rozpoznawały minki wyróżniając wesołe, poznały powiedzonka związane ze śmiechem, bawiły się przy piosence M. Jeżowskiej „ Od rana mam dobry humor”. Z dużym zaangażowaniem rysowały wesołą twarz z uśmiechem „od ucha do ucha”. Z tej okazji mama Marysi z gr.I i Michasi z gr. II upiekła dla dzieci wesołe babeczki, które dzieci zjadły ze smakiem i oczywiście uśmiechem na ustach. Na zakończenie każde dziecko mogło zrobić „Sweet focie” wybierając dla siebie jakieś akcesoria: (perukę, okulary, kapelusz) i robiąc śmieszne minki. Wywołały one dużo radości na twarzach dzieci. Był to wspaniały dzień. Uśmiechajmy się na co dzień – nie tylko w tym dniu!

I. Chełchowska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »