Konkurs plastyczny – Skarby lasu

Uczniowie z klas I – III ze szkoły w Drążdżewie zostali zaproszeni przez nieformalną grupę z Karolewa „Jagodowe dziewczyny” do konkursu plastycznego „Skarby lasy”. Dzieci wykonały ponad trzydzieści prac. W dniu 16 października nastąpiło podsumowanie konkursu. Laureatami zostali:

  1. Tomasz Suchołobiak z kl III „b”
  2. Maja Archacka z kl III „a”
  3. Lena Jeziorek z kl I

Zwycięscy otrzymali w nagrodę albumy do zdjęć, pozostali uczniowie otrzymali kolorowe gniotki. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i słodycze. Zwycięzcom gratulujemy, a Paniom z Karolewa składamy serdeczne podziękowania za umożliwienie naszym dzieciom udziału w konkursie. Gratulujemy pomysłu i realizacji projektu oraz życzymy kolejnych równie ciekawych przedsięwzięć.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »