Piłka siatkowa ( Hala Urania – Olsztyn )

W dniu 18 października 50 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu i w Rakach wyjechało do Olsztyna kibicować drużynom siatkarskim: Indykpol AZS Olsztyn / PGE Skra Bełchatów. Nasza grupa podzieliła się na dwa obozy, które kibicowały swoim idolom. Mimo to wszyscy bawili się bardzo dobrze i zgodnie z zasadami fair play. Były wspólne śpiewy, zabawy w czasie przerw ze spikerem spotkania, „ fale” wszystkich zebranych w hali a także pamiątkowe zdjęcia. Wyjazd pozwolił również zintegrować uczniów z Raków i Krasnosielca. Najmłodsi poznali nowe sympatie a starsi nauczyli się jak czasem koniecznym jest zachować „niebiańską cierpliwość”.

Po długim i niezwykle emocjonującym spotkaniu AZS Olsztyn pokonał przed własną publicznością PGE Skrę Bełchatów 3:2! Najlepszym zawodnikiem został wybrany Jan Hadrava!

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »