Tomcio Łakomczuszek w Przedszkolu

W czwartek 19.10.2017r. dzieci z Przedszkola w Krasnosielcu miały okazję obejrzeć przedstawienie w wykonaniu aktorów Agencji artystycznej Magik z Białegostoku pt: „Tomcio Łakomczuszek w krainie czekoladowych serduszek”. To interesująca i zabawna opowieść o przygodach małego grubaska Tomcia Łakomczuszka, który objada się od rana do wieczora, nie bacząc na konsekwencje. Mimo zaleceń Doktora Zdrówko -Tomcio nie chciał słyszeć o jedzeniu warzyw, owoców, higienie i porannej gimnastyce. Zafascynowany słodyczami staje się łatwą ofiarą Czekoladowej Czarownicy i Króla Bóla, którzy chcą go schwytać i na zawsze uwięzić w krainie Czekoladowych Serduszek, z dala od rodziny i przyjaciół. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały przedstawienie, a na koniec nagrodzili aktorów gromkimi brawami.

I.Chełchowska

Zapraszamy do galerii

 

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »