I miejsce w III Artystycznym Konkursie Przyrodniczym w Parciakach

23 października dwie uczennice naszej szkoły Natalia Wyszyńska z klasy VI i Wioleta Jakubiak z klasy VII wzięły udział w III Artystycznym Konkursie w Parciakch. Konkurs w tym roku miał nieco inną formę. Każda szkoła typowała dwóch uczniów, którzy na miejscu w sali edukacyjnej Nadleśnictwa Parciaki wykonywali pracę plastyczną. Tematem tegorocznego konkursu były „Cztery Pory Roku w Lesie”. Na miejscu odbyło się losowanie pór roku i wykonanie prac z naturalnych i niechronionych materiałów. Dziewczyny wylosowały Jesień i wykonały piękną pracę, która zachwyciła Jury. 27 października odbyło się uroczyste wręczenie nagród w sali edukacyjnej Nadleśnictwa Parciaki z siedzibą w Budziskach. Gratulujemy pomysłu i talentu artystycznego!

Hanna Kęszczyk

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »