Uczniem być-to ważna sprawa

„Uczniem być-to ważna sprawa

I otwierać wiedzy drzwi.

Uczyć się, by świat poznawać,

Ślubujemy dziś!”

24 października uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Amelinie złożyli uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów. Był to dla nich bardzo ważny dzień. Zaprezentowali to czego zdążyli nauczyć przez krótki czas pobytu w szkole i zdali egzamin przygotowany przez starszych kolegów. Przedstawili krótką część artystyczną. Śpiewali piosenki i recytowali wiersze. Po zakończeniu części artystycznej pani dyrektor przyjęła dzieci do grona społeczności szkolnej i dokonała uroczystego pasowania na uczniów naszej szkoły. Na pamiątkę tej podniosłej uroczystości pierwszoklasiści otrzymali dyplomy upamiętniające wstąpienie do szkolnej braci. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »