Teatrzyk „ Perypetie księżniczki Karolinki”

16 listopada 2017r. przedszkolaki i uczniowie klas I-III w Drążdżewie oraz przedszkolaki z Krasnosielca uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym „Perypetie Księżniczki Karolinki”. Grupa teatralna „Magik” z Białegostoku  swoje wystąpienie rozpoczęła krótkim wprowadzeniem, które miało na celu zapoznanie dzieci z zasadami obowiązującymi w teatrze. Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały przygody tytułowej bohaterki. Karolince towarzyszyli bohaterowie z bajek m.in. Kot w butach i Pinokio. Dzieci miały również okazję bawić się wspólnie z aktorami i wraz z nimi występować na scenie. Dobra wróżka jako specjalista od wszystkiego potrafiła za pomocą czarodziejskich słów – dziękuję, przepraszam i proszę wyleczyć każdego. Bajka zakończyła się morałem – jeżeli nie chcesz mieć kłopotów pamiętaj o magicznych słowach.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »