W fabryce misia

21 listopada, drążdżewskie przedszkolaki: Sówki i Smerfy wybrały się na wycieczkę, której celem było zwiedzenie Fabryki Misia. Na miejsce dotarli tuż po 10 rano. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem, gdyż w tej fabryce spotkało je bardzo wiele atrakcji i zabawy. Jednak największą atrakcją było wspólne tworzenie Misia. Dzieci wspólnie wybierały skórkę, serduszko, cechy charakteru… Po drodze miały do przejścia jeszcze kilka ważnych etapów, które prowadziły do zdobycia prawdziwego Certyfikatu Narodzin Misia wraz ze zdjęciem i gotowym, jedynym w swoim rodzaju pluszakiem. Nasze Misie to Antoś, Tosia, Kubuś. Po tak spędzonym przedpołudniu dzieci udały się na pyszny obiad do baru mlecznego, spacerując ulicami Białegostoku i podziwiając rynek tego miasta. Mali turyści dzielnie przebyli długą drogę, podziwiały krajobraz zza szyb autobusu. To był długi i pełen wrażeń dzień, który na długo pozostanie w pamięci.

M. Zuzelska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »