Zapobiegając uzależnieniom

22 listopada 2017 r. uczniowie klas IV – VII ze szkoły w Drążdżewie uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych prowadzonych przez panią pedagog Agatę Podmostko pracującą na co dzień w Ośrodku Terapii Uzależnień w Ostrołęce. Warsztaty dotyczyły konfliktów, zagrożeń agresją i stosowanych różnych form przemocy. Pani pedagog przedstawiła jakie uzależnienia zagrażają młodemu człowiekowi w dobie cyfryzacji i Internetu oraz rozwoju techniki. Zajęcia warsztatowe pt. „Dokuczacz” uświadomiły dzieciom, jakie istnieją zagrożenia we współczesnym świecie i jak należy sobie z nimi radzić.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »