„Listy do M 3”

W czwartek 30 listopada uczniowie klas V – VII ze Szkoły Podstawowej w Drążdżewie pod opieką nauczycieli – pani J. Gacioch, pani E. Grabowskiej i pana M. Walaska udali się na wycieczkę do Makowa Mazowieckiego.

Pierwszym punktem wycieczki było obejrzenie w Kinie Mazowsze filmu: „Listy do M 3”. „Listy do M 3” stworzone zostały na wzór komedii romantycznych rodem z Hollywood z tą różnicą, że akcja toczy się nie w amerykańskich, lecz polskich realiach. Akcja filmu toczy się w Wigilię Bożego Narodzenia. W jeden magiczny dzień bohaterom filmu przytrafiają się niezwykłe rzeczy. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. Po obejrzeniu filmu udaliśmy się do pobliskiej pizzerii „Santorini”, gdzie zjedliśmy pyszną pizzę.

Wycieczka była udana, dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »