Srebrni medaliści z Amelina.

W dniu 3 grudnia br. w sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Makowie Mazowieckim odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w halowej piłce nożnej. Nasza Szkoła powtórzyła duży sukces z przed roku zajmując drugie miejsce w zawodach. Po losowaniu trafiliśmy do grupy „B”, a naszym pierwszym przeciwnikiem byli zawodnicy z Krasińca. Po dwóch golach Jakuba Kowalczyka wygraliśmy 2:1. W drugim meczu mierzyliśmy się z faworyzowaną „dwójką” mimo prowadzenia 1:0 ostatecznie przegraliśmy 1:2 – gol Jakuba Kowalczyka. W kolejnym meczu rozbiliśmy Różan 4:1 – gole 2x Jakub Kowalczyk, Marcin Rutkowski i Paweł Rynkowski. Następnie wygraliśmy z SP w Gąsewie 1:0 – bramka Pawła Rynkowskiego. W ostatnim meczu fazy grupowej pokonaliśmy Sypniewo 2:0 bramki Jakuba Kowalczyka i Pawła Rynkowskiego. Z 12 punktami wyszliśmy z grupy, a w półfinale trafiliśmy na SP w Krasnosielcu. I ten mecz, dzięki walce do końca wygrywamy 2:0. Bramki zdobyli Jakub Kowalczyk i Marcin Rutkowski. W finale ponownie spotykaliśmy się z gospodarzami z SP nr 2 w Makowie Mazowieckim. Faworyci nie zawiedli i pomimo naszego oporu przez połowę meczu ostatecznie wygrali całe zawody pokonując nas 3:0.

Na koniec rywalizacji na szyjach Naszych zawodników zawisły srebrne medale a drużyna otrzymała okazały puchar za 2 miejsce 

Skład drużyny:

Bramkarze – Maciej Ryłka i Szymon Morawski. Zawodnicy grający w polu: Kacper Perzanowski, Kacper Ryfa, Michał Żebrowski, Paweł Rynkowski, Jakub Kowalczyk, Marcin Rutkowski, Igor Mroczkowski, Mikołaj Gwiazda.

Opiekun: Tomasz Rogala

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »