Otwarte Drzwi Do Kultury w Drążdżewie

5 grudnia w szkole w Drążdżewie został zrealizowany projekt „Otwarte Drzwi Do Kultury”. W ramach projektu uczniowie uczestniczyli w krótkich warsztatach na temat kultury i korzystania z niej w Internecie oraz obejrzeli filmy. Klasy I – III i przedszkolacy film pt. „Jak uratować mamę”, a uczniowie klas IV – VII „Mały książę”. Ponadto nauczyciele uczestniczyli w warsztatach z prawa autorskiego. Celem projektu było pokazanie, że dzisiaj, w każdym miejscu, możemy uczestniczyć w aktualnych wydarzeniach filmowych. W Internecie jest wiele legalnych możliwości korzystania z kultury, a ich baza rośnie z każdym dniem. Jednak korzystanie z kultury w Internecie niesie ze sobą także wiele zagrożeń, dlatego propagowana jest legalność i bezpieczeństwo w sieci.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »