Remont Grobu Nieznanego Żołnierza w Krasnosielcu

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

W ramach programu Wspieranie opieki nad miejscami pamięci i trwałymi upamiętnieniami w kraju, Gmina Krasnosielc uzyskała dofinansowanie na realizację zadania pn. Remont Grobu Nieznanego Żołnierza w Krasnosielcu. Prace kamieniarskie polegały na demontażu starego grobu i wykonaniu nowego nagrobka granitowego z krzyżem i tablicą upamiętniającą „Grób Nieznanego Żołnierza”. Całkowity koszt inwestycji to 13 500,00 zł, natomiast wysokość dofinansowania przyznanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wynosi 10 000,00 zł. Wykonawcą była firma Kamieniarstwo i Usługi Pogrzebowe Mirosław Smoliński z Przasnysza.