Herbaciarnia w Amelinie

Z okazji Dnia Herbaty w piątek (15 grudnia) sala numer 12 w Szkole Podstawowej w Amelinie zamieniła się w aromatyczną herbaciarnię. Można było skosztować ciekawych i oryginalnych herbat. Z imponującej ilości różnych smaków (było ich aż 36) największą popularnością cieszyły się malinowa, malinowa z cytryną, dzika róża z żurawiną, cytrynowa, świąteczna (owocowa) oraz truskawkowo-agrestowa. Nie zabrakło także herbat ziołowych, zielonych i earl grey. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z takiego pomysłu i z przyjemnością degustowali ciekawe smaki ciepłego napoju w miłej i przyjaznej atmosferze niczym w prawdziwej kawiarence.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »