Świąteczna akcja charytatywna

Święta Bożego Narodzenia już za progiem. To czas miłości, wzajemnego obdarowywania się upominkami i uśmiechem, zasiadania do rodzinnych stołów i wspólnych chwil. Czas magiczny- czas gorących serc. Samorząd Uczniowski i świetlica szkolna postanowiły nakręcić społeczność uczniowską na dawanie siebie innym, dzielenie się z tymi, którzy tej pomocy potrzebują.
W porozumieniu z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Krasnosielcu przygotowaliśmy dziesięć paczek świątecznych dla samotnych, starszych osób z terenu gminy. Tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej. Dzieciaki z najmłodszych klas zajęły się słodkościami i wykonały piękne kartki świąteczne. Starsza młodzież przyniosła na zbiórkę środki higieny osobistej – mydła, szampony, kosmetyki do golenia, płyny do kąpieli, pasty do zębów, kremy, perfumy i inne. Akcja przebiegła błyskawicznie i zakończyliśmy ją po czterech dniach. Nikogo nie trzeba było namawiać – serca mamy ogromne. Zgromadzone dary pięknie zapakowaliśmy w świąteczne pudła i razem z życzeniami od braci szkolnej przekazaliśmy do OPS. DZIĘKUJEMY. Spisaliście się wszyscy na medal. Pamiętajcie, że dobroć się mnoży, jeśli się ją dzieli. WESOŁYCH ŚWIĄT kochani.

M.Cz

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »