Wigilia Strażacka w Niesułowie

Jak co roku, 20 grudnia odbyła się wigilia druhów gminnych jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. Strażacy zgromadzili się przy świątecznym stole w nowo powstałej Remizie Strażckiej w Niesułowie.

Wszystkich zgromadzonych powitali: Wójt Gminy – Paweł Ruszczyński, Leszek Kubat – przedstawiciel gospodarzy miejsca, a jednocześnie Naczelnik OSP w Niesułowie, Komendant Gminny Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Krasnosielcu oraz Tomasz Płocharczyk – Prezes ZOG ZOSP RP.
Wśród zaproszonych gości byli:

Marian Krupiński – radny sejmiku województwa mazowieckiego,

Arkadiusz Gołębiewski – Komendant Powiatowy PSP w Makowie Maz.,

Urszula Ostrowska – Sekretarz ZOG ZOSP RP w Krasnosielcu,

Zbigniew Otłowski – kierowniki Posterunku Policji w Krasnosielcu,

ks. Szczepan Borkowski – proboszcz parafii w Amelinie,

Hanna Kutryb – agent ubezpieczeniowy.

Po przemówieniach i życzeniach zgodnie z tradycją strażacy przełamali się opłatkiem. Wszyscy świętowali przy uroczyście nakrytym stole, na którym znajdowały się pyszne wigilijne potrawy przygotowane przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Niesułowa.