Jasełka w Krasnosielcu

W czwartek 21 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej w Krasnosielcu z bożenarodzeniowym przesłaniem wystąpili uczniowie klas IV, V i VI oraz z klas gimnazjalnych prezentując na sali gimnastycznej Jasełka oraz przepiękne kolędy i pastorałki. Uczniowie w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem, przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie, pasterze i dzieci. Młodzi aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role. Przygotowania do przedstawienia trwały od miesiąca, uczniowie poświęcili wiele czasu na próby, tym bardziej, że poza nauką tekstu, dzieci uczyły się też śpiewać, by w pełni oddać radość Świąt Bożego Narodzenia. Jasełka przygotowali uczniowie pod kierunkiem: s. Agnieszki Ciurzyńskiej, p. Bożeny Zaleskiej, p. Niny Grabowskiej, p. Ewy Majkowskiej oraz p. Weroniki Chojnowskiej. Dzieci i młodzież wprowadzili wszystkich w iście świąteczny nastrój. Swym pięknym i oryginalnym występem, podbili serca publiczności. Na zakończenie uroczystości głos zabrał p. dyrektor Andrzej Maluchnik dziękując wszystkim za tak wspaniały występ.

Bożena Zaleska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »