Turniej Radości

W okresie świątecznym wolnym od nauki szkolnej, t. j. 27 – 28 XII 2017 roku tenisiści ze Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu i Szkoły Podstawowej w Rakach wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego w Radości. Był to już XXVI turniej organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Sportowe RP. W całym turnieju udział wzięło ok. 200 osób z Polski, Litwy, Białorusi i Ukrainy. Zawodnicy podzieleni byli na kategorie wiekowe. Każdy grał w swoim roczniku. W pierwszym dniu zawodnicy grali w grupach każdy z każdym rozstawieni losowo. Natomiast drugiego dnia mecze rozgrywane były na podstawie wyników z poprzedniego dnia. Każdy stoczył bardzo dużo pojedynków , miał okazję zintegrować się z uczniami z innych szkół i krajów oraz pozwolił aktywnie spędzić czas wolny.

Wyniki turnieju:

– Budny Bartosz – I miejsce

– Walendziak Marcin – I miejsce

– Gładkowska Klaudia – II miejsce

– Glinka Katarzyna – II miejsce

– Glinka Jakub – II miejsce

– Graczyk Jagoda – III miejsce

– Gałązka Ewa – VI miejsce

– Gołota Andrzej – VI miejsce

– Ciuchta Karol – VII miejsce

– Kuplicki Marcin – VII miejsce

– Kuplicki Michał – VI miejsce grupa A

– Gałązka Adam – VIII miejsce grupa A

– Szewczak Paweł – IV miejsce grupa B

– Krupka Patryk – XII miejsce grupa B

– Stolarczyk Kamil – V miejsce grupa B

Opiekunem grupy był Grzegorz Gałązka, który w kategorii open zajął II miejsce.

A.Gałązka ( zdjęcia Bartosz Budny )