POLAGRA-PREMIERY – my też tam byliśmy!!!

W dniach 18 – 21 stycznia 2018 roku odbyła się siódma edycja Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W sobotę, 20 stycznia grupa rolników z Gminy Krasnosielc, a wśród nich goście z okolicznych gmin mieli możliwość zwiedzenia wystawy. Targi POLAGRA-PREMIERY to miejsce spotkań biznesowych, źródło nowych informacji, ofert oraz wymiany doświadczeń. Klienci indywidualni na Targach POLAGRA-PREMIERY znaleźli wiele inspiracji oraz spotkali się ze specjalistami z branży rolniczej, którzy podzielili się z nimi swoją wiedzą.
W 2018 roku POLAGRA-PREMIERY zajęła powierzchnię ok. 50 000 m2. W wydarzeniu wzięli udział branżowi liderzy, polscy oraz zagraniczni producenci, a także nowi dostawcy. Na przestrzeni ostatnich lat widać wyraźny wpływ nowych technologii na rolnictwo. Inspiracji i pomysłów na bardziej efektywną pracę w polu można było szukać w strefie rolnictwa precyzyjnego, gdzie zostały zaprezentowane specjalistyczne oprogramowania, innowacyjne akcesoria, nowatorskie rozwiązania informatyczne mające dać właścicielom gospodarstw nieco inne spojrzenie na zarządzenie rolniczym areałem.