Udane starty naszych szczypiornistów

3 i 4 lutego w hali widowiskowo – sportowej w Makowie Mazowieckim odbyły się powiatowe zawody w piłkę ręczną szkół podstawowych. Szkołę w Drążdżewie reprezentowali następujący uczniowie:

dziewczęta – Weronika Zadrożna, Joanna Kacprzyńska, Marta Kacprzyńska, Kamila Obrębska, Natalia Wyszyńska, Karolina Ochenkowska, Maja Piotrak, Patrycja Białczak, Wiktoria Mydło
i Małgorzata Jurczewska;

chłopcy – Kacper Gwiazda, Maciej Michalak, Mateusz Pokora, Kacper Czarnecki, Kacper Jurczewski, Hubert Jurczewskia, Konrad Jurczewski, Mikołaj Graczyk, Paweł Kruk, Mateusz Zajkowski, Adrian Krawczyk i Mateusz Jędrzejewski.

Nasze dziewczęta zaprezentowały się doskonale ustępując w finale jedynie reprezentacji ze szkoły podstawowej w Czerwonce, natomiast chłopcy wywalczyli awans do zawodów międzypowiatowych wygrywając wszystkie spotkania zajmując I miejsce w turnieju.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy!

Marcin Gutowski

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »