Dyskoteka choinkowa 2018 w Szkole Podstawowej w Krasnosielcu

10 lutego b. r. wypadły tzw. „ OSTATKI”, które upłynęły w naszej szkole pod znakiem tańca. Uczniowie bawili się w dwóch grupach wiekowych: klasy I – V i klasy VI, VII, II, III gimnazjalne. Za oprawę muzyczną odpowiedzialny był absolwent gimnazjum Sebastian Kurzyński. Rodzice klasy II SP wraz z wychowawczynią Aliną Błaszkowską przygotowali bufecik ze słodkościami. Rada Rodziców zadbała o słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników zabawy. Dyskoteka drugiej grupy wiekowej tradycyjnie rozpoczęła się od Turnieju Tańca. To już XVII edycja tego konkursu. W tym roku do rywalizacji tanecznej dołączyli uczniowie klas VI, co związane jest ze zmianami organizacyjnymi szkół. Na parkiecie w walcu wiedeńskim zaprezentowało się 41 par podzielonych rocznikowo: klasy VI, klasy VII, klasy II i III gimnazjalne. Dlatego organizatorzy postanowili wyróżnić najlepsze pary w każdej kategorii. Uroczystego otwarcia Turnieju dokonał dyr Mirosław Chodkowski. Umiejętności taneczne oceniało jury w składzie: Hanna Talarska – przewodnicząca i członkowie – Hanna Flejszer, Anna Chodkowska, Alina Błaszkowska i przewodniczący Rady Rodziców Zbigniew Żebrowski. W trakcie liczenia głosów na parkiecie w walcu wiedeńskim wystąpiła najlepsza para z roku ubiegłego: Julia Pochoda i Paweł Skoroda. Występ absolwentów staje się również tradycją turnieju podobnie jak wspólny taniec uczniów z rodzicami, siostrami, braćmi czy nauczycielami. W tym roku zatańczyli: Aleksandra Zega z wychowawcą Szymonem Kołakowskim, Zuzanna Załęska z bratem Pawłem, Adam Gałązka z mama Agnieszką, Diana Grabowska z tatą Lechem, Bartosz Olszewski z mamą Bożeną, Adam Bojarski z wychowawczynią Barbarą Ruszkowską, Oliwia Gałązka z tatą Grzegorzem, Rafał Drążek z mama Joanną, Kamil Kuśmierczyk z wychowawczynią Anną Brzozową, Daria Kruk z tatą Januszem, Jakub Myślak z mamą Ewą. Po zakończeniu obrad przewodnicząca jury Hanna Talarska ogłosiła wyniki. Najlepszymi okazali się:

KLASY VI:

I m – Julia Piętka i Adam Bojarski

II m – Zuzanna Załęska i Bartosz Beczak

III m – Wiktoria Perzanowska i Jakub Różacki

KLASY VII:

I m – Julia Chełchowska i Adam Gałązka

II m – Dominika Grzymek i Paweł Szewczak

III m – Roksana Kowalczyk i Rafał Rekosz

KLASY II gimnazjalne:

I m – Oliwia Gałązka i Dawid Pełtak

II m – Magdalena Żebrowska i Jakub Kęszczyk

III m – Julia Zarodkiewicz i Dominik Pełtak

Klasy III gimnazjalne:

I m – Diana Grabowska i Dawid Jastrzębski

II m – Aleksandra Zega i Bartosz Budny

III m – Daria Kruk i Rafał Drążek.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodki upominek a zwycięskie pary puchary i statuetki ufundowane przez Radę Rodziców.

A. Gałązka

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »