Dzień Babci i Dziadka u krasnosielckich przedszkolaków

Dzień Babci i Dziadka to nie wątpliwie najmilsze święto w kalendarzu przedszkolnych imprez. Nasze przedszkolaki uroczysty Dzień Babci i Dziadka uczciły 2 i 7 lutego. Mali artyści zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, a także taneczne. Wszystkie występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Goście otrzymali od swych małych pociech serdeczne życzenia i drobne upominki. Nie zabrakło również wspólnej zabawy. Babcie i Dziadkowie chętnie brali udział w konkursach i tańcach z dziećmi. Dopełnieniem tych uroczystych spotkań był wcześniej przygotowany przez Rodziców i Panie kucharki z przedszkola słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i życzymy długich lat życia pełnych uśmiechu oraz dużo miłości i szacunku od swoich wnucząt.

Anna Godlewska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »