Dzień przytulania w krasnosielckim przedszkolu

W dniu 14 lutego w ramach Niezwykłych dni w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przytulania połączony z Walentynkami. W tym dniu wszystkie dzieci otrzymały balony z serduszkami, lizaki w kształcie serc oraz dużo przytulaków jak przystało na dzień przytulania. Cały dzień obfitował w zabawy z elementami przytulania typu :,,Przyjaciel do przyjaciela”, ,,Kogo przytulić ?”, ,, Podajmy sobie ręce”, ,,Ile uścisków”, ,,Choć przytul mnie” (połączona z masażykiem). Wykonaliśmy też prace plastyczne związane z tematem: „Przytulaski”, (malowane dłonie), ,,To my”, (tworzenie autoportretów). Ponadto dzieci wymieniały między sobą walentynki i bawiły się przy muzyce. Był to bardzo miły dzień. Szkoda że następny „Dzień przytulania” dopiero za rok.

Anna Godlewska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »