Bale karnawałowe – tak się bawiliśmy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Są one atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dlatego też bale odbyły się w oddziałach przedszkolnych w Drążdżewie i Krasnosielcu oraz w Przedszkolu i Szkole Podstawowej w Rakach.

Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, czarownice, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi wychowawczyniami i rodzicami w konkursach i tańcach integracyjnych. A kolejny bale karnawałowe już za rok.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »