Święto Zakochanych w Amelinie

14 lutego to w Dzień Świętego Walentego w Szkole Podstawowej w Amelinie zrobiło się niezwykle romantycznie i miło. Samorząd Uczniowski zadbał o serduszkowe dekoracje oraz prowadził Pocztę Walentynkową. Przesłano mnóstwo pięknych kartek, serdecznych słówi sympatycznych pozdrowień nie tylko od uczniów dla swoich kolegów i koleżanek, ale także dla nauczycieli i pracowników szkoły. Każda klasa otrzymała słodkie upominki (oczywiście odŚw. Walentego!). Samorząd Uczniowski na tydzień przed Świętem Zakochanych, ogłosił ogólnoszkolny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami na NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ WALENTYNKOWĄ. Jury, w którego skład wchodziła większa część Rady Pedagogicznej przyznała następujące miejsca: I – Damian Gołota (kl. VI), II – Oliwia Mroczkowska (kl. VI), III – Igor Mroczkowski (kl. IV); oraz dwa wyróżnienia: dla Dominiki Orzoł (kl. III) i Patryka Mroczkowskiego (kl. I). Laureaci oraz wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i drobne upominki, a wszystkie prace podziwiać można było na szkolnej gazetce na dolnym korytarzu. I choć dzień szybko się skończył, to wszyscy byli bardzo zadowoleni, ponieważ każdy otrzymał przynajmniej jedną Walentynkę <3

Opiekun SU, mgr Anna Wosiak

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »