Walcząc z Cyberprzemocą

W poniedziałek 18 lutego 2018 r. Szkołę Podstawową w Rakach odwiedził dzielnicowy naszej gminy pan Łukasz Łazarz. Podczas spotkania, którym uczestniczyli uczniowie klas IV – VII poruszany był temat cyberprzemocy wśród dzieci i młodzieży. Pan Łukasz w ciekawy i interesujący sposób przybliżył wszystkim uczestnikom spotkania problem przemocy oraz hejtu w internecie. Swoją wypowiedź poparł licznymi przykładami, które pomogły lepiej zrozumieć skalę problemu. Po tym spotkaniu wszyscy słuchacze wyszli bardziej wrażliwi na problem, o którym w tak ciekawy sposób opowiadał pan policjant.

Katarzyna Glinka

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »