Konkurs plastyczny- Uroki zimy

W dniu 02 marca 2018 r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Uroki Zimy”. W konkursie udział wzięło 31 uczestników. Mali artyści wykonali prace konkursowe, posługując się różnymi technikami plastycznymi: malowanie farbami plakatowymi, wodnymi, kredkami świecowymi, wyklejanki, były też prace do wykonania których użyto: waty, styropianu, pianki do golenia i włóczki. Większość przyniesionych prac przedstawiała zimowe krajobrazy, były też prace prezentujące sposoby aktywnego spędzania czasu na śniegu a nawet dokarmianie zwierząt. Ocenie prac podlegały w głównej mierze: ich temat i oryginalność pomysłu, technika i materiały wykorzystane do ich realizacji oraz samodzielność. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni w postaci pięknych kolorowych książek. Dziękujemy wszystkim za udział oraz zapraszamy do wzięcia udziału w następnych konkursach organizowanych w naszym przedszkolu.

Anna Godlewska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »