Amelin ponownie mistrzem powiatu w unihokeju

W niedzielę 25 lutego na hali w Szelkowie odbyły się mistrzostwa powiatu makowskiego w unihokeju chłopców. Zawody rozgrywane były w dwóch grupach. Nasi chłopcy po losowaniu trafili na szkoły z Płoniaw, Czerwonki i Krasnosielca. Po wspaniałych meczach pokonaliśmy wszystkich rywali nie tracąc bramki strzelając ich 7. Z 9 punktami na koncie awansowaliśmy do półfinałów gdzie rozprawiliśmy się z SP w Gąsewie. W finale czekał już na nas gospodarz SP Szelków. Po zaciętym meczu pełnym zwrotów akcji na 30 sekund przed końcem zadaliśmy ostateczny cios wygrywając finał 3:2 ! Chłopcy obronili tytuł mistrzów powiatu i ponownie odebrali okazały puchar, dyplom i medale, a także przepustkę na zawody między powiatowe Wielkie gratulacje!

Mecze w fazie grupowej:

SP Amelin – SP Płoniawy 2:0 (Jakub Kowalczyk x2)

SP Amelin – SP Czerwonka 3:0 (Jakub Kowalczyk x2, Kacper Perzanowski)

SP Amelin – SP Krasnosielc 2:0 (Jakub Kowalczyk x2)

Półfinał:

SP Amelin – SP Gąsewo 5:1 (Jakub Kowalczyk x3, Kacper Perzanowski, Marcin Rutkowski)

Finał:

SP Amelin – SP Szelków 3:2 (Marcin Rutkowski x2, Jakub Kowalczyk)

Skład drużyny:

Maciej Ryłka, Damian Gołota (bramkarze)- Kacper Perzanowski, Kacper Ryfa, Jakub Kowalczyk, Marcin Rutkowski, Mikołaj Gwiazda.

 

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »