Gminny Dzień Kobiet pełen śpiewu i magii

8 marca 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasnosielcu odbył się Dzień Kobiet Pełen Magii za sprawą magika Łukasza Granta. Wójt Gminy – Paweł Ruszczyński przywitał wszystkich i wraz z Wiceprzewodniczącym Rady Gminy – Tomaszem Olszewikiem oraz księdzem proboszczem – Andrzejem Kotarskim złożyli Paniom w dniu ich święta najserdeczniejsze życzenia, a następnie wręczyli symboliczne kwiatki. Nasza drogie Panie bawiły się świetnie niejednokrotnie biorąc czynny udział w pokazie przygotowanym przez magika. Dla uczestniczek spotkania przygotowana była jeszcze jedna niespodzianka. Każda z Pań wypełniała kupon, spośród których wylosowano pięć. Szczęśliwe losy przyniosły nagrodę w postaci romantycznej książki.

Również 8 marca, w niedawno otwartym Gminnym Klubie Seniora świętowano Dzień Kobiet. W spotkaniu uczestniczyli wszyscy członkowie Klubu oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy – Paweł Ruszczyński, Sekretarz – Grażyna Rogala i Kierownik GOPS – Irena Kurzac. Chociaż to dopiero początki działalności Klubu – wysoko było tak, jak być powinno. Oprócz poczęstunku przygotowanego przez seniorki było granie, śpiewanie, kwiatki i życzenia, słowem – dobra zabawa, którą z pewnością jeszcze długo będą wspominać jej uczestnicy.

Mamy nadzieję, że już za rok chętnych do świętowania Pań będzie jeszcze więcej, zabawa będzie jeszcze bardziej udana… a wszystkim Paniom życzymy wszystkiego co najlepsze.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »