Przedszkolny Dzień Kobiet

8 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Tego dnia wszyscy chłopcy z Przedszkola w Krasnosielcu i w Drążdżewie stali się prawdziwymi dżentelmenami. Obdarowali swoje koleżanki i Panie pracujące w przedszkolu upominkami oraz złożyli najserdeczniejsze życzenia. Mali mężczyźni z przedszkola w Krasnosielcu pamiętali również o mieszkankach Krasnosielca. Dzieci wraz z nauczycielkami przygotowały symboliczny kwiat i wyruszyły na spacer, aby obdarować nimi napotkane Panie. Przedszkolaki odwiedziły też sklepy, bibliotekę, aptekę i posterunek policji. Wszystkie obdarowane panie były zaskoczone, ale zadowolone

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »